Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Podziel się...

Dofinansowanie na rozwój dróg

05 Maj 2021 
Premier zatwierdził listy zadań do dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju...

Program Fundusze Europejskie...

05 Maj 2021 
21 kwietnia 2021 r. odbyło się wysłuchanie publiczne w sprawie projektu Programu Fundusze...

Partnerstwo...

05 Maj 2021 
20 kwietnia br. została uchwalona nowelizacja ustawy o efektywności wprowadzająca...

Archiwum

Temat numeru

VI Forum Przetargów Publicznych

Organizowane już po raz szósty Forum Przetargów Publicznych jak co roku nie zawiodło – do Jachranki k. Warszawy licznie przybyli praktycy zamówień publicznych. Podczas trzech dni w trakcie wykładów, warsztatów i przy stolikach eksperckich blisko 300 osób korzystało z wiedzy i doświadczenia wybitnych specjalistów z dziedziny zamówień publicznych. Na naszych gości czekała też specjalna niespodzianka – „Przewodnik po zamówieniach publicznych”.

dostępny w wydaniu papierowym

Zakup trumien

Zakład komunalny, organizujący postępowanie na dostawę trumien, powinien zadbać o różnorodność oferty. Musi mieć na uwadze, że pogrążony w żałobie klient będzie kierował się własnymi kryteriami wyboru – gustem i ceną.

dostępny w wydaniu papierowym

Zamówienia na świadczenia zdrowotne

Zawieranie umów na udzielanie świadczeń zdrowotnych między podmiotami leczniczymi zostało wyjęte spod reżimu prawa zamówień publicznych. Stawia to przed podmiotami z sektora ochrony zdrowia nowe wyzwania.

dostępny w wydaniu papierowym

Gudwil, nołhau i te rzeczy

Jacek B. swoją firmę stworzył od podstaw. Przez ponad 20 lat jej działalności zbudował też wiele dróg, mostów, kładek, a nawet wiaduktów, uzyskując tym samym odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Wśród zebranych pochwał i referencji nie zabrakło też nagród przyznawanych asom biznesu. Kiedy jednak osiągnął tzw. słuszny wiek, postanowił firmę sprzedać swoim dwóm zięciom. Miał tylko jedno życzenie.

dostępny w wydaniu papierowym

Bezcenne szkolenia

Cena stanowi jedyne kryterium oceny ofert w przytłaczającej większości wszystkich przetargów. Czy jednak usługa o wymiarze intelektualnym nie powinna być oceniana przede wszystkim kryteriami pozacenowymi?

dostępny w wydaniu papierowym
Numer niedostępny Prenumerata

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik Przetargi Publiczne