Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Podziel się...

Radiotelefony dla SW

22 Lipiec 2020 
Służba Więzienna (SW) planuje zakup 1241 sztuk radiotelefonów przenośnych wraz z...

Funduszowy pakiet...

22 Lipiec 2020 
Podmioty korzystające z projektów współfinansowanych ze środków unijnych, których...

Tarcza 4.0

22 Lipiec 2020 
Ustawa z dnia 19 czerwca 2020 r. o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych...

Archiwum

Temat numeru

VI Forum Przetargów Publicznych

Organizowane już po raz szósty Forum Przetargów Publicznych jak co roku nie zawiodło – do Jachranki k. Warszawy licznie przybyli praktycy zamówień publicznych. Podczas trzech dni w trakcie wykładów, warsztatów i przy stolikach eksperckich blisko 300 osób korzystało z wiedzy i doświadczenia wybitnych specjalistów z dziedziny zamówień publicznych. Na naszych gości czekała też specjalna niespodzianka – „Przewodnik po zamówieniach publicznych”.

dostępny w wydaniu papierowym

Zakup trumien

Zakład komunalny, organizujący postępowanie na dostawę trumien, powinien zadbać o różnorodność oferty. Musi mieć na uwadze, że pogrążony w żałobie klient będzie kierował się własnymi kryteriami wyboru – gustem i ceną.

dostępny w wydaniu papierowym

Zamówienia na świadczenia zdrowotne

Zawieranie umów na udzielanie świadczeń zdrowotnych między podmiotami leczniczymi zostało wyjęte spod reżimu prawa zamówień publicznych. Stawia to przed podmiotami z sektora ochrony zdrowia nowe wyzwania.

dostępny w wydaniu papierowym

Gudwil, nołhau i te rzeczy

Jacek B. swoją firmę stworzył od podstaw. Przez ponad 20 lat jej działalności zbudował też wiele dróg, mostów, kładek, a nawet wiaduktów, uzyskując tym samym odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Wśród zebranych pochwał i referencji nie zabrakło też nagród przyznawanych asom biznesu. Kiedy jednak osiągnął tzw. słuszny wiek, postanowił firmę sprzedać swoim dwóm zięciom. Miał tylko jedno życzenie.

dostępny w wydaniu papierowym

Bezcenne szkolenia

Cena stanowi jedyne kryterium oceny ofert w przytłaczającej większości wszystkich przetargów. Czy jednak usługa o wymiarze intelektualnym nie powinna być oceniana przede wszystkim kryteriami pozacenowymi?

dostępny w wydaniu papierowym
Numer niedostępny Prenumerata

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik Przetargi Publiczne