Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Podziel się...

LiveChat w PARP

30 Styczeń 2020 
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła nowy kanał kontaktu z...

Sygnalizacja dla zapatrzonych...

30 Styczeń 2020 
Warszawa testuje nowe oznaczenia przejść dla pieszych, które wyświetlają na chodnikach...

Narzędzia do obliczania LCC

30 Styczeń 2020 
W ramach inicjatywy służącej szerszemu uwzględnianiu kosztów cyklu życia w zamówieniach...

Kryształy Przetargów Publicznych 2015

Data publikacji: 04-11-2015

12 października 2015 r. po raz siódmy rozdano Kryształy Przetargów Publicznych. Uroczysta gala odbyła się w Jachrance podczas otwarcia X FORUM PRZETARGÓW PUBLICZNYCH.

Nagroda Kryształy Przetargów Publicznych służy promowaniu najwyższych standardów w zamówieniach publicznych, stosowanych zarówno przez zamawiających, jak i wykonawców. Kapituła nagrody, złożona z najważniejszych w kraju ekspertów, zwraca uwagę na cały przebieg postępowania przetargowego, od chwili jego ogłoszenia do wyboru oferty najkorzystniejszej. Liczy się również proces realizacji udzielonego zamówienia i jakość jego wykonania.

– Weryfikując materiały nadesłane przez zamawiających i wykonawców, szukaliśmy takich zadań, które są nie tylko perfekcyjnie przygotowane pod względem procedury na podstawie pzp, lecz także dopasowane do potrzeb obywateli. Dlatego nagrody otrzymały zarówno duże, kosztowne zadania, jak i przedsięwzięcia małe, ale ważne dla lokalnych społeczności – mówi Elżbieta Sobczuk, redaktor naczelna miesięcznika „Przetargi Publiczne”, organizatora nagrody.

 

Fot. Paweł Konarzewski

 

Laureaci nagrody (od lewej): Miasto i Gmina Pasłęk – Wiesław Śniecikowski, Burmistrz Pasłęka; PRI INKOP Sp. z o.o. – Grzegorz Rak, Prezes Zarządu; Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej – Henryk Chmiel, Zastępca Dyrektora, i Katarzyna Ulita, Kierownik Sekcji Zamówień Publicznych; Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. – Władysław Karol Jacewicz, Dyrektor ds. Ekonomicznych; Sprint S.A. – Waldemar Matukiewicz, Wiceprezes Zarządu; Pomorska Kolej Metropolitalna S.A. – Karolina Wojszkun, Kierownik Sekcji Zamówień Publicznych i Kontraktów, oraz Grzegorz Bebłowski, Główny specjalista ds. zamówień publicznych; Urząd Miejski w Zabrzu – Justyna Olszewska-Stompel, Naczelnik Wydziału Biura Zamówień Publicznych.

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma.

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik Przetargi Publiczne