Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Podziel się...

Velostrada na Górnym Śląsku

01 Kwiecień 2020 
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia (GZM) przygotowuje budowę bezkolizyjnej trasy...

Jawne otwarcie ofert a...

01 Kwiecień 2020 
W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego u zamawiających pojawiają się pytania...

Jak wprowadzać zmiany do umów...

01 Kwiecień 2020 
W trakcie prac nad nowym pzp wykonawcy wskazywali, że większa elastyczność w zakresie...

miniPortal już działa!

06-11-2018

Urząd Zamówień Publicznych wspólnie z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwem Cyfryzacji i Centralnym Ośrodkiem Informatyki w dniu 4 października zakończył prace wdrożeniowe nad miniPortalem.

 

System ten umożliwia realizację obowiązku elektronicznej komunikacji w postępowaniach o udzielenie zamówień, których wartość jest równa progom unijnym lub je przekracza. Jest to rozwiązanie tymczasowe – ogólnodostępne, uniwersalne, nieodpłatne i proste w użyciu – z którego można korzystać do czasu pełnego uruchomienia docelowego rozwiązania, jakim będzie Platforma e-Zamówienia.

Dzięki wdrożeniu miniPortalu wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego mogą składać do zamawiających w sposób bezpieczny oferty i wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a także komunikować się z zamawiającymi w sposób elektroniczny. Dostęp do miniPortalu można uzyskać przez stronę miniportal.uzp.gov.pl, a zapoznać się z tym rozwiązaniem można dzięki wersji testowej dostępnej na miniportal-test.uzp.gov.pl.

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik Przetargi Publiczne