Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Podziel się...

Rekordowe inwestycje

06 Listopad 2018 
Trwające obecnie na Pomorzu Zachodnim inwestycje Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i...

Inwestycje unijne a obligacje...

06 Listopad 2018 
Jak wskazują inwestorzy finansowi, rynek obligacji komunalnych, choć bardzo pożądany,...

miniPortal już działa!

06 Listopad 2018 
Urząd Zamówień Publicznych wspólnie z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii,...

miniPortal już działa!

06-11-2018

Urząd Zamówień Publicznych wspólnie z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwem Cyfryzacji i Centralnym Ośrodkiem Informatyki w dniu 4 października zakończył prace wdrożeniowe nad miniPortalem.

 

System ten umożliwia realizację obowiązku elektronicznej komunikacji w postępowaniach o udzielenie zamówień, których wartość jest równa progom unijnym lub je przekracza. Jest to rozwiązanie tymczasowe – ogólnodostępne, uniwersalne, nieodpłatne i proste w użyciu – z którego można korzystać do czasu pełnego uruchomienia docelowego rozwiązania, jakim będzie Platforma e-Zamówienia.

Dzięki wdrożeniu miniPortalu wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego mogą składać do zamawiających w sposób bezpieczny oferty i wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a także komunikować się z zamawiającymi w sposób elektroniczny. Dostęp do miniPortalu można uzyskać przez stronę miniportal.uzp.gov.pl, a zapoznać się z tym rozwiązaniem można dzięki wersji testowej dostępnej na miniportal-test.uzp.gov.pl.

All rights reserved © 2012 Presscom / Miesięcznik Przetargi Publiczne