Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Podziel się...

Ustawa o dokumentach...

27 Luty 2019 
W Dzienniku Ustaw RP została ogłoszona ustawa z dnia 22 listopada 2018 r. o dokumentach...

Podpisy kwalifikowane a...

27 Luty 2019 
W dniu 15 lutego 2019 r. na stronie internetowej Ministerstwa Cyfryzacji ukazał się...

Nowa ustawa – uzgodnienia,...

27 Luty 2019 
Projekt nowej ustawy Prawo zamówień publicznych ma na celu m.in. wprowadzenie spójnych i...

miniPortal już działa!

06-11-2018

Urząd Zamówień Publicznych wspólnie z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwem Cyfryzacji i Centralnym Ośrodkiem Informatyki w dniu 4 października zakończył prace wdrożeniowe nad miniPortalem.

 

System ten umożliwia realizację obowiązku elektronicznej komunikacji w postępowaniach o udzielenie zamówień, których wartość jest równa progom unijnym lub je przekracza. Jest to rozwiązanie tymczasowe – ogólnodostępne, uniwersalne, nieodpłatne i proste w użyciu – z którego można korzystać do czasu pełnego uruchomienia docelowego rozwiązania, jakim będzie Platforma e-Zamówienia.

Dzięki wdrożeniu miniPortalu wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego mogą składać do zamawiających w sposób bezpieczny oferty i wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a także komunikować się z zamawiającymi w sposób elektroniczny. Dostęp do miniPortalu można uzyskać przez stronę miniportal.uzp.gov.pl, a zapoznać się z tym rozwiązaniem można dzięki wersji testowej dostępnej na miniportal-test.uzp.gov.pl.

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik Przetargi Publiczne