Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Podziel się...

Prawo do przedsiębiorczości

09 Październik 2018 
W ramach projektu „Prawo do przedsiębiorczości”, mającego na celu wsparcie...

Zmiany w wyłączeniach...

09 Październik 2018 
Od 1 października 2018 r. obowiązują zmiany w przepisach pzp oraz ustawy o umowie...

Wytyczne MIiR w zakresie...

09 Październik 2018 
W ramach realizacji polityki rządu w zakresie rozwoju partnerstwa publiczno-prywatnego,...

Standardy usług i danych

27-07-2018

Ministerstwo Cyfryzacji wraz z Urzędem Zamówień Publicznych przy współpracy wykonawcy Platformy e-Zamówienia (Enterprise Services Polska) przygotowały trzecią i ostatnią część dokumentu Standardy Usług i Danych. 

Jego celem jest dostarczenie dostawcom portali e-Usług kolejnego opisu API wykorzystywanego w integracji Platformy e-Zamówienia z systemami zewnętrznymi. Trzecia część obejmuje pozostałe tryby i procedury, uzupełniając opracowania udostępnione dotąd w wydanych wcześniej częściach dokumentu. Ponadto – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom interesariuszy – wprowadzono aktualizacje w już opublikowanym dokumencie, dotyczące przetargu nieograniczonego, ogłoszeń w europejskim publikatorze zamówień publicznych TED, trybów jedno- i dwuetapowych, autoryzacji i uwierzytelnienia. 

 
Ministerstwo zachęca do weryfikacji opublikowanego materiału i zgłaszania istotnych uwag w zakresie dokonanych zmian w dokumencie. Wszelkie uwagi oraz spostrzeżenia w zakresie opublikowanych Standardów Usług i Danych dla Platformy e-Zamówienia można przesyłać na adres: biuro.ezamowienia@mc.gov.pl. (Źródło: https://www.gov.pl/cyfryzacja) 

All rights reserved © 2012 Presscom / Miesięcznik Przetargi Publiczne